לוך לומונד 14 שנה Loch Lomond 14 Year Old
התמונות להמחשה בלבד ׁׁׁׁ(שנתון מתחלף)

לוך לומונד 14 שנה Loch Lomond 14 Year Old

מחיר
289
בחרו כמות:

לוך לומונד 14 שנה Loch Lomond 14 Year Old

לוך לומונד 14 שנה Loch Lomond 14 Year Old הוא מהדורה חדשה של סינגל מאלט מהמזקקה הכי מודולרית בסקוטלנד, לוך לומ. הוא הושק ב-2020 יחד עם ביטויים חדשים נוספים מלוך לומונד, ומייצג את הצד הפירותי של הריינג' ויכולות הייצור של המזקקה מדרום ההיילנד.
בלוך לומונד יש 11 דודי זיקוק מארבעה סוגים שונים ועבור וויסקי לוך לומונד 14 שנה משתמשים אך ורק בשעורה שאינה מעושנת ובדודי הזיקוק הכי ייחודיים שלה - דודי לומונד בעלי צוואר ישר, אשר קיימים במזקקות ספורות בלבד בסקוטלנד. לאחר מכן מיושן הוויסקי במשך 13 שנים בחביות אקס-בורבון במילוי שני ושלישי, ואת שנתו האחרונה הוא מבלה בחביות מאלון צרפתי מסוג לימוזין שעברו קלייה קלה. לוך לומונד 14 משלב בתוכו 2 סוגי חביות היוצרות שילוב טעמים נפלא, חבית בורבון אמרקאית המציגה טעמי וניל וקרמל וחבית קוניאק לימוזין צרפתית המציגה אופי מעט הדרי וחד.
לוך לומונד 14 שנה הוא וויסקי בעל אופי פירותי המתבטא בארומות של תפוחים, אגסים, וקליפות אשכולית לצד ניחוח של וניל. לוויסקי זה מתיקות עדינה וטרופית וטעמים של עץ קלוי, ציפורן, אננס, קינמון ונגיעה של אניס. וויסקי לוך לומונד 14 שנה הוא וויסקי המאוזן בין עדין לעמוס והוא בעל סיומת מתובלת וחמה המזכירה ציפורן ואניס עם פירותיות של משמש.

700 מ"ל
46% אלכוהול
כשר
משלוח חינם בקניה מעל 399 ₪
משלוח מהיר עד פתח הבית
איסוף חינם מהסניף
מאפייני המוצר
אולי יעניין אתכם גם