לוך לומונד 18 שנה Loch Lomond 18 Year Old
התמונות להמחשה בלבד ׁׁׁׁ(שנתון מתחלף)

לוך לומונד 18 שנה Loch Lomond 18 Year Old

מחיר לפני הנחה
449
מחיר
389
בחרו כמות:

לוך לומונד 18 שנה Loch Lomond 18 Year Old

לוך לומונד 18 שנה Loch Lomond 18 Year Old הוא וויסקי סינגל מאלט אשר מתיישן בחביות אקס-בורבון בלבד, אשר נבחרו בקפידה על ידי מי שהיה המאסטר קופר של המזקקה כאשר הוא זוקק בתחילת המילניום, טומי וולאס. מהדורה זו שהושקה ב-2020 מגיעה ב-46% אלכוהול וללא צ'יל פילטריישן.
מזקקת לוך לומונד מסוגלת לייצר מספר סוגים של סינגל מאלט עם אופי שונה ובדרגות עישון שונות, זאת הודות למספר סוגים של דודי זיקוק. מתוך 11 הדודים שלה שלושה הם עמודי זיקוק והם מיועדים לגריין וויסקי. מהשמונה הנותרים, רק שניים הם דודים קלאסיים והשאר דודי לומונד בעלי צוואר ישר. ההרכב של הסינגל מאלטים בוויסקי הזה הוא סוד, אך ניכר שיש כאן שילוב של שעורה מעושנת ולא מעושנת.
לוך לומונד 18 שנה הוא בעל מאפיינים של וויסקי צעיר ומבוגר במקביל. וויסקי זה הוא בעל ארומות צעירות של תפוח רענן וקליפת אשכולית שמזכירות את מהדורת ה-14 שנה, אבל אחרי כמה דקות בכוס מגיעה מתיקות של דבש בשילוב עם עץ ישן. וויסקי לוך לומונד 18 שנה הוא וויסקי בעל גוף מלא ועגול וסיומת עצית ואדמתית המזכירה תה לאפסנג סושונג, טבק ועשן קל.

וויסקי לוך לומונד 18 שנה הוא וויסקי שמתיישן בכוס - הוא בן 15 באף, בן 18 בחלל הפה ובן 24 בסיומת. חוויה מעניינת שצריך חך מפותח כדי להבין באמת - לא וויסקי למתחילים.

700 מ"ל
46% אלכוהול
כשר
משלוח חינם בקניה מעל 399 ₪
משלוח מהיר עד פתח הבית
איסוף חינם מהסניף
מאפייני המוצר
אולי יעניין אתכם גם