וויסקי טנג'אקו
התמונות להמחשה בלבד ׁׁׁׁ(שנתון מתחלף)

וויסקי טנג'אקו

מחיר
125
בחרו כמות:

וויסקי טנג'אקו

וויסקי יפני טנג'אקו הינו וויסקי יפני המיוצר בעיר פוקואי שלמרגלות הר פוג'י שביפן. כולו מורכב, מזוקק ומיושן ביפן בחביות ברבן אמריקאיות אלון לבן בין 3 ל-5 שנים.טעם טהור ועדין בשילוב טעמי מאלט עשירים ומלאי הרמוניות עם טעם גרגירי.
השם של וויסקי טנג'אקו מורכב מ"טן " (שמיים) ו-"ג'אקו", ציפור אהובה מאוד ביפן המבשרת את האביב ויש האומרים כי השיר הבוקע מפיה מייצג אהבת אמת.
וויסקי זה נבחר בקפידה ממי מעיין טבעיים וטהורים, המתמזגים במומחיות ליצירתו. ניתן לומר כי מים הם "נשמתו" של הוויסקי, בזכות המים הטהורים המפורסמים של פוקואי תכולת המינרלים המתונה שנמצאת במים יוצרת וויסקי שהוא חלק לשתייה וטעם מאוזן היטב עם טעמי מאלט עשירים ומלאי הרמוניות עם טעם גרגירי המותאם אך מאפשר בחופשיות לבטא את המאפיינים האישיים שלו. איזון מעודן היוצר תערובת נצחית נקייה.
וויסקי טנג'אקו הוא וויסקי קל לשתייה, חלק כקטיפה ונימוך בפה. יש לו גוף עשיר וטעמי דגנים, הוא מעושן קלות עם ארומה מתוקה ומרקם רך. לוויסקי זה ניחוחות של אפוף אגסים, פירות יבשים ומעט עישון. בנוסף, הוא בעל טעמים בהם מרגישים מתיקות קלה, טעמי מאלט, טעם גרגירי של דגנים, והוא בעל סיומת ארוכה הרומזת לוניל ועץ.
משלוח חינם בקניה מעל 399 ₪
משלוח מהיר עד פתח הבית
איסוף חינם מהסניף
מאפייני המוצר
מוצר ב
ארץ יצור