טפרברג אימפרשן גוורצטרמינר
התמונות להמחשה בלבד ׁׁׁׁ(שנתון מתחלף)

טפרברג אימפרשן גוורצטרמינר

מחיר
45
2 ב- 80 ₪
בחרו כמות:

טפרברג אימפרשן גוורצטרמינר

טפרברג אימפרשן גוורצטרמינר הוא יין לבן מסדרת אימפרשן של טפרברג המורכב מ-100% ענבי גוורצטרמינר הגדלים במצפה רמון.
הענבים של טפרברג אימפרשן גוורצטרמינר עברו בציר בשעות הלילה הקרות, והגיעו אל היקב לפנות בוקר. עם הגעתם, הוכנסו לסחיטה מהירה ועדינה באופן מיידי, לקבלת תירוש לבן ואיכותי, ואחר כך שהה התירוש במשך כיממה במיכל מקורר ומבודד לצורך קירור ושקיעת המשקעים. לאחר מכן המיץ הנקי עבר שפייה אל מיכל נירוסטה. למיץ הצלול נוספו שמרים, והוא החל בתהליך תסיסה אלכוהולית שנמשך כ-4 שבועות. התסיסה בוצעה בטמפרטורת 12 מעלות צלסיוס על מנת לשמור על הארומות הפירותיות והפרחוניות של היין. לקראת סיומה של התסיסה, היין קורר לטמפרטורת 0 מעלות צלסיוס לצורך עצירת התסיסה ועל מנת לשמר מתיקות מאוזנת של סוכר טבעי ברמה של 1.5%. על מנת לשמור על פריכותו ורעננותו, יין טפרברג אימפרשן גוורצטרמינר לא עבר תסיסה מאלולקטית.
טפרברג אימפרשן גוורצטרמינר הוא יין פרחוני בעל צבע צהבהב-ירקרק בהיר צלול. ליין זה ארומות של מי ורדים, פירות טרופיים, ומלון. יין טפרברג אימפרשן גוורצטרמינר הוא יין פרחוני בעל חך פריך ורך ובעל חמיצות רעננה, המאזנת את המתיקות העדינה והרכה.

יין טפרברג אימפרשן גוורצטרמינר טוב לשתייה החל מהוצאתו לשוק.
מומלץ להגיש את יין טפרברג אימפרשן גוורצטרמינר בטמפרטורה של 12 מעלות ויעבוד נהדר אפריטיף לצד מנות קלילות, אוכל אסייאתי, פשטידות, ומנות קינוח.
משלוח חינם בקניה מעל 399 ₪
משלוח מהיר עד פתח הבית
איסוף חינם מהסניף
מאפייני המוצר
כשרות
ארץ יצור
תגיות מאותו נושא
אולי יעניין אתכם גם